Dom

Zaprojektuj schody idealnie dobrane do Twojego wnętrza

Stolmark jest to firma wykonująca usługi stolarskie w Trójmieście, robiąca wyjątkowe projekty schodów. Zamów to, co najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego pomieszczenia! Jako jedna z niewielu  firm oferują wykonanie schodów w odpowiednim rozmiarze. Jeżeli nie jesteś pewny co będzie najlepszym wyborem, to chętnie pomogą dopasować rozmiar i materiał, które posłużą do sfinalizowania oczekiwanego założenia.

Zobacz stronę internetową.

Postaw na Stolmark – to niezawodny producent schodów

Co najważniejsze – wkładają serce w realizowane projekty. Zawsze słuchają oczekiwań klienta, aby dostosować schody do jego wszystkich potrzeb i planów. Mogą Ci zaproponować wykonanie schodów z wielu rozmaitych materiałów. Najczęściej wybieranymi przez klientów rozwiązaniami są schody:

  • drewniane
  • z betonu
  • ze szkła
  • dywanowe

Podczas wymyślania projektu domu wiele osób zastanawia się jaki rodzaj schodów wybrać, tak aby wgrywały się do aranżacji całego domu. Schody stanowią ogniska każdego domu i wiele zależy od ich stylu. Ważne jest by dobrać odpowiedni model, tak aby schody stanowiły modny dodatek, bez zasłaniania całego pomieszczenia.  Po wybraniu odpowiedniego kształtu czas przemyśleć nad rodzajem tworzywa, z którego zostaną wykonane. Masz do wyboru od groma fantastycznych projektów, które nadadzą stylu wnętrzu. Renomowanym rozwiązaniem są schody z drewna. 

Niech Twój dom wejdzie na wyższy poziom, dzięki wyjątkowym schodom

Podstawą schodów każdej konstrukcji jest {materiał z których|tworzywo, z którego) są one zrobione. Odpowiednio dobrane tworzywo zapewnia trwałość na wiele lat oraz może nadać wnętrzu charakteru. Klasycznym i najpopularniejszym, oraz tradycyjnym materiałem jest drewno. Schody wykonane z drewna są doskonałym wyborem dla wielbicieli ciepłych przestrzeni, tworząc idealny rodzinny klimat. Coraz większą popularnością cieszą się też mocno rustykalne wnętrza, gdzie idealnie nada się naturalne drewno. Pomyśl nad wyborem schodów metalowych, jeżeli preferujesz minimalistyczne wnętrza. Metal kreuje nieco  bardziej poważny i chłodny klimat. Znajdując się we wnętrzu, który prezentuje styl industrialny, na pewno będziesz czuć powiew nowoczesności.

Schody dywanowe, są miksem schodów drewnianych i metalowych. Są w sporej części wykonane z drewna, jednocześnie zachowując minimalizm. W przypadku gdy zależy Ci na otrzymaniu efektu solidnej kompozycji to najlepszym wyborem będą schody betonowe. Są bardzo solidne i nadadzą się do pomieszczeń o minimalistycznych wykończeniach, budynków gospodarczych, a także miejsc ogólnodostępnych. Schody ze szkła są dedykowane przede wszystkim do współczesnych i oświetlonych pomieszczeń. Te rozwiązanie z cała pewnością nadaje artystycznego charakteru.

Dobierz odpowiednie balustrady

Niezależnie od schodów, które wybierzesz to z całą pewnością balustrady ze szkła będą wkomponowywać się do każdego ich rodzaju. Wprowadzą do Twojego domu  naprawdę nowoczesny styl zachowując jednocześnie użyteczność. Gdy zabierasz się za budowę lub remont domu, należy pamiętać o balustradach, ponieważ zwiększają bezpieczeństwo domowników.