• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Fotografia Portretowa: Uchwyć Piękno Ludzi

Rozmaite gry strategiczne praktycznie od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród amatorów szeroko rozumianej elektronicznej rozrywki, ale raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież tytuły te dają nam niezwykle interesującą możliwość zbudowania na przykład własnej firmy praktycznie od podstaw; bardzo często może to być dość trudne, bo każdy gracz musi przy nich dbać o sporo rozmaitych rzeczy, podobnie jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek prawdziwej działalności. Obecnie bardzo dobrą propozycją mogą przede wszystkim być gry strategiczne na przeglądarki, gdyż w ich przypadku otrzymujemy oprócz tego możliwość prowadzenia rywalizacji z innymi graczami, często pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do zdecydowanie najciekawszych tytułów tego typu na pewno należy w chwili obecnej Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest zbudowanie tutaj silnej i dochodowej firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co oczywiście nie jest proste. Należy tutaj bez przerwy troszczyć się chociażby o najwyższy możliwy poziom naszych lokomotyw i wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niesamowicie wręcz rozbudowana, przez co spędzając z nią swój czas będziemy mogli poczuć się praktycznie jak podczas prowadzenia prawdziwej firmy. Oprócz tego, spotkamy się tu z wieloma graczami z całego świata, z którymi możemy oczywiście rywalizować.
Gra Rail Nation powstała z myślą o każdym miłośniku kolei, która faktycznie jest niesamowicie wręcz atrakcyjnym tematem. Z drugiej strony doskonale będzie się z nią bawił dosłownie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, zatem naprawdę warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Zobacz szczegóły

2. Sprawdź teraz

3. Wejdź

4. Przeglądaj

Rękodzieło: Tworzenie Ozdób i Prezentów

Categories: Hobby

Comments are closed.