• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co możemy robić ciekawego w długi weekend?

Co warto zobaczyć w Europie?
Być może przyroda zamieszkiwanego przez nas kontynentu może się wydawać dla wielu nużąca, przynajmniej jeżeli porównywać Europę z Afryką, to jednak nie można powiedzieć, iż europejskie miasta są gorsze od tych miast, które są zlokalizowane na innych kontynentach. Choć i z tą przyrodą to nie jest tak, że np. europejskie góry są mniej atrakcyjne – są gusta i guściki. Warto jednak zastanowić się w takim razie co tak naprawdę warto zobaczyć. Przede wszystkim skupmy się na miastach. Na początek oczywiście nasz kraj… Fantastycznym miejscem do zwiedzenia jest Kraków, Poznań, ale również choćby Sandomierz.
Warto przejechać się w Tatry i morze. Ogólnie w naszym kraju raczej nie brakuje fajnych miejsc. Dla zwolenników wyjazdów zagranicznych można polecić wycieczki last minute do Pragi. Należy wiedzieć, iż Praga jest bardzo ładnym miastem – wartym przynajmniej 3 dni zwiedzania. Warto jednak starać się zostać w stolicy Czech trochę dłużej, aby mieć okazję chłonąć atmosferę metropolii. Jeżeli w grę wchodzą trochę krótsze wycieczki, ciekawym miejscem jest Czeski Krumlov. Pewnie niezbyt wielu ludzi kojarzy tę miejscowość – bez dwóch zdań jedno z najbardziej magicznych miast w Europie.
Na uwagę zasługują także miasta położone w Niemczech. Zatem choćby Berlin – umiejscowiony całkiem blisko polskiej granicy. Berlin to teraz spora metropolia, w końcu jest stolicą RFN. Jednak w porównaniu do np. Monachium, Berlin wcale nie wygląda na bogate miasto – przynajmniej jeśli wziąć pod uwagę niemieckie realia. Doskonałym miejscem na wycieczkę jest także Amsterdam – w szczególności stolica Holandii powinna podobać się młodym osobom. Takich miast i miasteczek można wymienić bardzo wiele. To pokazuje, iż nie ma bardziej zróżnicowanego kontynentu, aniżeli Europa. To w 100% pewne.

1. Otwórz link

2. Kliknij i zobacz

3. Kliknij dla szczegółów

4. Kontynuuj

5. Kontynuuj

Categories: Rekreacja

Comments are closed.